telegram Facebook Twitter Youtube

Голова Сумської обласної ради зустрівся зі спортсменами Сумщини

«Спорт формує сильних особистостей, які вміють боротися, перемагати і досягати мети. Ви – цвіт спортивної нації Сумщини, завдячуючи якій на найпрестижніших змаганнях світу звучить Гімн нашої країни і піднімається Прапор. Дякую вам за приклад та натхнення», - звернувся до присутніх голова обласної ради Віктор Федорченко.

На зустріч із керівником депутатського корпусу прийшли кандидати на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року у м. Токіо (Японська Держава) у 2021 році та у ХІ Всесвітніх іграх 2022 року в м. Бірмінгем (США) і багаторазовий переможець і призер всеукраїнських змагань з грепплінгу, панкратіону та боротьби вільної Касум Касумов.

Віктор Федорченко розповів, що у студентські роки займався боксом, тому знає наскільки це тяжка щоденна праця. «Спорт – це не тільки захоплення, а й кропіткий труд», - зазначив Віктор Михайлович.

Начальник управління молоді та спорту Євген Походня розповів про всіх, хто прийшов на зустріч, і про їхні досягнення. Сказав, що багато спортсменів зараз на змаганнях.

Присутні розповіли голові облради про проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися. Серед головних – відсутність достойних залів чи майданчиків для тренувань і замале фінансування. Тож обговорили питання фінансової підтримки спортсменів, їх вітамінізації, стимулювання олімпійців, закупівлі спортивного інвентарю тощо.

Віктор Федорченко записав усі побажання присутніх і пообіцяв, що обласний депутатський корпус працюватиме у напрямку поліпшення умов для спортсменів

«Ви на правильному шляху. Займайтеся, досягайте спортивних висот, прославляйте Україну. А ми допоможемо», - пообіцяв голова обласної ради і побажав усім удачі, здоров’я, успіхів і перемог.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 лютого 2021, 17:13

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення