telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

«Батьківське серце»: В обласній філармонії вручили обереги дітям загиблих героїв на Сході України

Сьогодні, 18 лютого, в обласній філармонії відбулася церемонія вшанування пам’яті загиблих героїв – учасників АТО/ООС і вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце». Як зазначають організатори, іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Розпочався захід молитвою за загиблими та вшануванням їх пам’яті хвилиною мовчання. Далі – вручення оберегів.

Кулони – срібне серце у терновому вінку із краплею крові, де на зворотному боці ім’я і прізвище загиблого, – отримали 77 дітей Сумського району. Загалом він на знак пам’яті про батьків буде вручений 180 дітям Сумщини.

«Цей кулон – як краплинка батьківського серця, якого немає на землі. Він призначений оберігати дитину від напасті і лих. Сумська область є 21-м регіоном, де ми вручаємо «Батьківські серця». Більше 5 тисяч діточок отримали такі обереги. За попередніми підрахунками – в Україні 6,5 тисяч дітей, які залишилися без тата чи мами, які загинули на війні», - розповів президент військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Павло Жебрівський, силами якої започатковано всеукраїнський проєкт.

Він повідомив, що це перший етап проєкту. Другим стане наставництво бойових побратимів для дітей загиблих воїнів, а третім – загальна книга пам’яті, в якій буде згаданий кожен воїн.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко у своєму слові зазначив, що нині на Сумщині проживає понад 13 тисяч учасників бойових дій, які брали участь в АТО/ООС. На жаль, 151 із них не повернулися додому. Ще 835 отримали поранення та захворювання.

Від імені депутатського корпусу він щиро подякував всім захисникам.

«Схиляю голову перед тими, хто ціною свого життя здобував нам свободу. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. Перед дітьми, які втратили батьків. Хочу зазначити, що депутатський корпус із величезною повагою та розумінням ставиться до наших захисників. Тому в рамках програми соціального захисту населення надається допомога цій категорії осіб і родинам загиблих воїнів. Обіцяю, що ми й надалі дбатимемо про сім’ї загиблих. Ви завжди можете розраховувати на підтримку обласного депутатського корпусу. Вічна пам’ять загиблим. Шана живим!», - сказав Віктор Федорченко і побажав, аби якнайскоріше закінчилася війна.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top