telegram Facebook Twitter Youtube

Хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг у Сумській області депутати визнали незадовільною

Хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Сумській області на 2020-2023 роки депутати бюджетної комісії Сумської обласної ради визнали незадовільною.

Про всі заходи, які проводилися у рамках цієї Програми, розповів директор Департаменту розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко.

Він зазначив, що станом на початок року мережа автомобільних доріг загального користування у Сумській області становить 7219,8 кілометри. З них дороги державного значення – 2084,5 км, місцевого значення – 5135,3 км. Також в області 498 мостів загальною протяжністю 14,2 км.

У 2020 році сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування становила 866,7 млн грн. Роботи виконані майже на 98% від загальної суми фінансування.

У цілому поточним середнім ремонтом відремонтовано майже 60 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Капітальний і поточний ремонт проведено на 140,5 тис метрів квадратних вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Депутати вислухали доповідь, узяли інформацію до уваги й висловили свої зауваження.

Дуже слушні позиції висловили Микола Войтенко, Валерій Волков, Дмитро Єфіменко. Вони зазначали, що так і не був сформований дорожній фонд. Не був погоджений перелік доріг для ремонту з депутатським корпусом, а відтак проведений не пропорційно протяжності доріг у регіонах. Роботи виконані не на 100%. Умови ремонтів не дотримані. Перелік доріг формувався з порушеннями. І це ще не повний перелік зауважень.

Тому обласні обранці визнали виконання Програми незадовільною і побажали обласній державній адміністрації у поточному році дотримуватися вимог Програми.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.