telegram Facebook Twitter Youtube

Віктор Федорченко: Відкрити підстанцію центру екстреної медичної допомоги – наша принципова позиція

На підстанції Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що розташована на вул.Привокзальній у Сумах, протягом двох місяців планують завершити ремонтні роботи і якнайшвидше запустити її в роботу. Саме таке завдання поставив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Минулого тижня очільник депутатського корпусу приїжджав сюди з робочим візитом. Він був обурений тим, що на підстанції уже три роки триває ремонт за кошти Європейського Союзу, але роботи виконані лише на 65% і наразі взагалі призупинені. Через те, що підстанція у самісінькому центрі міста не експлуатується, «карети швидкої», які їдуть на виклик, не дотримуються нормативів. А це – об’єкт особливої важливості і збої у його роботі не припустимі.

Віктор Федорченко зазначив тоді, що бере питання під свій особистий контроль і не став його відкладати «у довгий ящик». Він провів зустріч із керівниками ПАТ «Сумбуд», на якій були досягнуті домовленості відремонтувати приміщення. А сьогодні провів спільну нараду з будівельниками, запросивши й в.о. директора Департаменту капітального будівництва Сумської ОДА Сергія Зінченка. Посадовця він попросив, аби його департамент з усією серйозністю поставився до цієї проблеми. Щоб спеціалісти виїхали на місце, подивилися, що зроблено, що потрібно зробити, відкоригували документацію, а якщо є махінації з використанням коштів – направили листа до правоохоронних органів.

«За весь час реконструкції з боку управління майном та управління капітального будівництва ОДА не було контролю. Були укладені договори з незрозумілими фірмами, які вже ліквідовані, а гроші «канули в Лєту». Складається враження, що організована злочинна схема, у рамках якої розкрадалися гроші Євросоюзу і ніхто не поніс відповідальності. А все через безвідповідальність управління майном і УКБ», - упевнений Віктор Федорченко.

Він акцентував увагу, що підстанція має бути відремонтована і не пізніше, ніж за два місяці розпочати роботу, аби швидкі могли вчасно до доїжджати до хворих.

Добудова буде проводитися за кошти центру екстреної медичної допомоги. Керівник закладу Анатолій Александренко зазначив, що у них є для цього і юридичні підстави, і фінансові можливості. Директор ПАТ «Сумбуд» Олександр Бритов пообіцяв, що вже через тиждень вони розпочнуть будівельні роботи.

«Відкрити підстанцію центру екстреної медичної допомоги – наша принципова позиція. Головне для населення – здоров’я. І коли людині вкрай потрібна меддопомога, а відлік її життя йде на хвилини, ми не будемо розповідати про корупційні схеми тих чиновників, що розкрадали гроші. Ми повинні діяти і зробити все, аби жителям області було якомога комфортніше. Тому й надалі нашим пріоритетом будуть саме медичні заклади. Поступово будемо наводити порядок», - запевнив голова обласної ради.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 13 лютого 2021, 11:27

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення