telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Шосткинському ліцею-інтернату спортивного профілю потрібен шкільний автобус

Прохання адміністрації, учнівського та педагогічного колективів Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю про потребу в шкільному автобусі на 40 місць на одній з сесій обласної ради озвучив обласний парламентар Володимир Пилипейко.

Відповідно до освітньої програми в ліцеї-інтернаті учні, які мають бажання здобути освіту саме в цьому закладі, нині освоюють чотири види спорту. Насамперед це легка атлетика, гандбол, хокей на траві та греко-римська боротьба.

Безумовно, для поглибленого оволодіння спеціалізацією в обраному виді спорту, набуття спортивних навиків, вихованцям ліцею необхідно бути учасниками змагань, починаючи від міських і закінчуючи міжнародними. Тож з метою участі в різних турнірах, а також для повноцінного функціонування спортивних відділень потрібен власний транспорт.

Депутати Сумської обласної ради постійно тримають на контролі питання забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. Не залишився осторонь схожої проблеми і Володимир Пилипейко, спрямувавши свій депутатський запит до голови Сумської ОДА з проханням виділити кошти на закупівлю шкільного автобуса для Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю. Приблизна його вартість може скласти 2,5 млн гривень.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top