telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах пройшли заходи до Дня Соборності України

В історії кожної нації є дати, згадка про які змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним із таких свят для України є відзначення Дня Соборності.

22 січня 1919 року били дзвони Святої Софії Київської. Україна вперше за багато років зробила спробу об’єднати свої землі в єдину незалежну соборну державу. Відбувся акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У Сумах сьогодні відзначили 102-гу річницю Дня Соборності України покладанням квітів до могил Героїв загиблих в зоні проведення АТО та пам’ятника Тарасу Шевченку. Участь у заходах узяли  керівники області та міста, депутати обласної ради, військові, громадськість.

«Соборність – це не лише спільна територія. Це велика міцна родина всіх громадян України. І сьогодні наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю. Варто нагадати, що українці завжди з честю проходили через складні випробування. Я вірю, що і цей важкий період в житті нашої країни також буде подолано. Головне – не розривати країну, а бути її патріотами. Головне – продовжувати змінювати країну на краще. У цьому полягає успіх розвиненої держави», - наголосив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 14:02

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення