telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Спеціалісти управління майном надавали практичні консультації представникам ОТГ Сумщини

Під егідою Сумського регіонального відділення Асоціації міст України відбувся онлайн практикум для представників об’єднаних територіальних громад на тему «Управління майном комунальної власності в умовах децентралізації».

У якості модератора виступила заступник начальника управління майном Сумської обласної ради Інна Козачок. Також на питання відповідали начальник відділу правової та кадрової роботи Наталія Дяченко та  начальник відділу економічного аналізу, аудиту, звітності та майнових відносин Інна Єрмоленко.

«Практикум виявився корисним і надав відповіді на багато питань майнового характеру, які турбують представників громад. Вони на місцях повинні добре знати законодавство і активно його застосовувати в повсякденній роботі, розбудовуючи свої території. Напевне тому до спеціалістів управління майном обласної ради було безліч проблемних практичних запитань, які виникають у процесі управління майном у зв’язку з децентралізацією», - повідомила Інна Козачок.

Учасники практикуму, а це 53 представника ОТГ, обговорили чимало тем. Зокрема, вони стосувалися оренди, приватизації, відчуження, порядку управління майном, концесії тощо. Діалог між учасниками та спікерами тривав майже дві години, був конструктивним, а обмін досвідом надзвичайно корисним.

Крім того, спеціалісти управління майном обласної ради надали номери телефонів, за якими представники громад можуть отримати консультацію з будь-якого питання, що входить до їх компетенції.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top