telegram Facebook Twitter Youtube

Відсьогодні відкрило свої двері відділення №2 Сумської обласної клінічної стоматологічної поліклініки

На 12-ту годину дня в оновленому відділенні уже прийняли понад 20 пацієнтів. В основному це діти. Хоча, за словами директора КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» Володимира Савченка, тут надаватиметься повний спектр стоматологічних послуг всім віковим категоріям населення міста й області.

До 2015 року у будівлі по вул. Герасима Кондратьєва,179 розміщувалася обласна дитяча стоматологічна поліклініка. Згодом відбулося злиття дорослої та дитячої стоматології в єдиний заклад – КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка». Дітей стали обслуговувати у відділенні №1, що по вул. Привокзальній обласного центру, а у будівлі на Кондратьєва розпочали ремонтні роботи. Тут була відремонтована покрівля, замінені вікна, облаштовано операційний блок.

«Відкриття другого поліклінічного відділення обласної стоматологічної поліклініки – важлива подія, оскільки тепер буде більше можливостей для лікування як дітей, так і дорослих, - зазначив під час візиту до закладу перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. - Ми побували тут з робочим візитом 12 січня. Подивилися, наскільки приміщення готові до прийому пацієнтів, побачили, що не варто зволікати з відкриттям. Тому було прийнято рішення поновити прийом лікарями у цьому районі міста».

Він нагадав, що обласна стоматполіклініка – єдиний заклад на Сумщині, де надаються безоплатні послуги дітям-сиротам, інвалідам і дітям загиблих учасників АТО.

Директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» Володимир Савченко розповів, що у закладі працює 45 лікарів, які повністю справляються з об’ємом робіт. У СумДУ є профільний факультет і інтерни проходять практику в стоматполіклініці. Кращих обіцяють працевлаштовувати.

Щоденно в закладі приймають від 300 до 500 людей. У вихідні та святкові дні – до ста. Надають послуги хірургічної стоматологічної допомоги, зубного протезування, фізіотерапевтичних процедур, терапевтичної та ортодонтичної допомоги. У найближчому майбутньому тут проводитимуться операційні втручання.

«Стоматологічна наука не стоїть на місці, в ній постійно впроваджуються новітні технології, - зазначив начальник відділу управління охорони здоров’я ОДА Сергій Бутенко. - Це потребує додаткових приміщень. Тому було вирішено на базі колишньої дитячої стоматполіклініки зробити операційний блок, залучати до проведення операцій лікарів-науковців із Харкова, Полтави».

У період карантину обласна стоматполіклініка працює у спеціальному режимі з дотриманням посилених правил безпеки, санітарних та протиепідемічних заходів.

Поліклінічне відділення відкрито з 8.00 до 20.00, тел. 0542 662-508. У святкові та вихідні дні лікарі прийматимуть лише у відділенні №1 на вул. Привокзальна, 29.

Ознайомившись із першим днем роботи закладу Олександр Стрельченко наголосив, що голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко взяв під особистий контроль роботу всіх комунальних закладів. І зараз стоїть завдання перевірити кожне без виключення підприємство, аби вони працювали якомога ефективніше на благо жителів Сумської області.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення