telegram Facebook Twitter Youtube

Наш земляк Віталій Отич отримав Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування

Його кандидатуру на здобуття Премії у червні минулого року затвердили депутати Сумської обласної ради. Загалом до Комітету з питань молоді та спорту надійшло 23 клопотання щодо присудження Премії. Шляхом рейтингового голосування було визначено 10-х кандидатів.

Наприкінці року у Верховній Раді України вже остаточно було визнано переможців на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. Її лауреатом став і житель Сумщини Віталій Отич. Розмір Премії становить 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Вона присуджується лише один раз.

Віталій Отич – начальник радіостанції взводу зв’язку командного пункту польового вузла 91-го окремого полку оперативного забезпечення військової частини А0563, сержант, учасник АТО та ООС, провів у зоні бойових дій майже 2 роки. У 2019 році брав участь у Миротворчій Місії ООН у демократичній республіці Конго. Наразі є членом Хухрянської громадської організації «Майбутнє села». З часу заснування організації Віталій є її лідером, ентузіастом. Прагнучі досягти конкретних результатів, став ініціатором створення на базі Хухрянського сільського будинку культури молодіжною центру «Простір», метою заснування якого є національно-патріотичне виховання дітей тa молоді Черпеччинської об'єднаної територіальної громади. Проєкт щодо створення молодіжною центру «Простір» здобув перемогу в конкурсі молодіжних проєктів управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації тa отримав фінансову підтримку на його реалізацію. Віталій Отич уміє консолідувати молодь села на реалізацію суспільно-корисних справ як то волонтерський рух, допомога ближньому, екологічні акції.

Тож те, що саме його обрали лауреатом такої престижної Премії – цілком логічно.

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення