telegram Facebook Twitter Youtube

Віктор Федорченко: Ми маємо розглядати комунальні підприємства виключно, як такі, що повинні давати прибуток

У цьому переконаний голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він вважає першочерговим завданням роботи депутатського корпусу – наповнення обласного бюджету. А у зв’язку з цим і ефективне використання комунального майна обласної ради.

«Ми маємо розглядати комунальні підприємства виключно, як такі, що повинні давати прибуток. Це не їх особисте майно, це не працевлаштування когось, це – безпосередньо робота як самого закладу, так і наповнення обласної казни», - наголошує Віктор Федорченко.

Очільник депутатського корпусу обласної ради сказав, що своїми першими кроками на посаді бачить проведення інвентаризації комунального майна обласної ради, здійснення аналізу договорів оренди комунального майна обласної ради та відповідних надходжень. Процес, за словами Віктора Михайловича, вже запущено і наразі надходять звіти від підприємств.

«Поки що я вивчаю економічні показники, штатний розклад, можливі перспективи розвитку підприємств. І вже після локдауну планую зустрітися з усіма директорами комунальних закладів. Вони повинні розуміти, що головне завдання, яке стоїть перед кожним із них, – ефективне використання комунальної власності, а відтак і особиста відповідальність керівника. Будемо детально вивчати роботу кожного підприємства, а далі вирішувати разом із депутатами: чи усувати недоліки на підприємстві, чи віддавати його в оренду, чи виставляти на аукціон, чи взагалі ліквідувати. Збиткових бути не повинно. Ми не можемо дозволити, аби обласний бюджет витрачався на утримання закладів, які можуть і повинні приносити дохід», - акцентував увагу Віктор Федорченко.

Керівник депутатського корпусу повідомив, що створено робочу групу із фахових спеціалістів, які вивчатимуть усі можливі варіанти наповнення обласного бюджету, у тому числі й через роботу комунальних підприємств.

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення