telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко привітав легенду українського футболу Михайла Фоменка з високою державною нагородою

«Дуже приємно, що наша сумська земля народжує таких легендарних особистостей, як Михайло Фоменко, який прославляє Сумщину на увесь світ», - наголосив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Сьогодні він виконав почесну місію – вручив легенді українського футболу, наставнику збірної України та Заслуженому тренеру України орден «За заслуги» І ступеня.

До речі, відтепер Михайло Іванович є Повним кавалером ордена «За заслуги». Попередніх нагород він удостоєний у 2004 та 2015 роках.

Михайло Фоменко, отримуючи орден, подякував усім своїм близьким і соратникам. «Футбол – це командна гра, і я не досяг би певних висот, якби не ті, хто завжди були зі мною поруч. Цей наймасовіший вид спорту завжди був, є і буде. Він є візитною карткою кожної держави, а для мене – улюбленою справою. Більш того – справою всього мого життя», - сказав легендарний футболіст.

«Я завжди вболівав за ФК «Динамо», коли Михайло Іванович був захисником, - поділився спогадами голова обласної ради Віктор Федорченко. - Ми пишалися, що така надзвичайна особистість – наш земляк. Дуже приємно, що керівництво країни відзначило видатні заслуги Михайла Фоменка. А нам пощастило виконати таку приємну місію – вручити нагороду».

Очільник депутатського корпусу побажав легендарному футболісту міцного здоров’я і наснаги. Серед іншого пообіцяв: усе, що залежатиме від обласної ради в галузі спорту, знайде підтримку депутатського корпусу, бо спорт – це здоров’я нації.

Подякував Михайлу Івановичу і перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Він сказав, що молоді спортсмени беруть приклад із відомого земляка. «Ця нагорода, яку Ви сьогодні отримали, – додатковий стимул, аби розвивати футбол на Сумщині. Ми будемо намагатися робити все можливе, аби діти займалися в комфортних умовах». І поділився, що у планах – написання книги про відомого футболіста, яку профінансує обласний бюджет. Це буде продовженням серії книг про видатних спортсменів Сумщини, які належать перу сумського письменника Олександра Вертіля.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2020, 14:44

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top