telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

До Дня Гідності і Свободи

Шановні мешканці Сумщини! Дорогі земляки!

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи, встановлений на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Події, що відбувалися тоді в країні, мають доленосне значення для України. Склавши надзвичайно важкий іспит, українці продемонстрували свої гідність і прагнення до свободи.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради надсилаю щирі слова вдячності учасникам Революцій, тим, хто сьогодні мужньо боронить рідну землю. Складаємо шану громадянському подвигу, патріотизму,завзяттю всіх творців української державності. Вклоняємося пам’яті людей, які ціною власного життя мужньо виступили на захист демократичних цінностей на Майдані в когорті Небесної сотні, на східному фронті, серед яких були й наші земляки Герої України Олексій Братушко, Сергій Табала, Олександр Аніщенко та їхні побратими.

Нехай буде мир, панує добробут й родинна злагода у домівках, ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє краю, рідної України.

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                                        Володимир Токар

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 21 листопада 2021, 14:12

Документи облради

Go to top