Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко отримав Почесну відзнаку обласної ради

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

Вручаючи нагороду, керівник обласного парламенту Володимир Токар подякував Віталію Олексійовичу за роботу, наголосивши, що саме органи місцевого самоврядування – перша ланка взаємодії влади та людей. І на Краснопільщині тенденція результативної роботи у цьому тандемі не тільки збережена, а й примножується.

Віталій Савоненко в свою чергу подякував за допомогу обласному депутатському корпусу і безпосередньо його очільнику Володимиру Токарю.

«Саме завдяки обласній раді бюджет Краснопільського району вдалося направити на розвиток. Такі партнерські стосунки депутатів обласної та районної ради дали позитивний результат, який відчули на собі жителі Краснопільщини», - наголосив керівник райради.

Варто зазначити, що Віталій Савоненко – людина досить активна і за його керівництва райрадою багато зроблено добрих справ. Так, у районі активно проходили децентралізаційні процеси. Так, створено Миропільську та Краснопільську об`єднані територіальні громади, яким забезпечено передачу майна і закладів. Також напрацьовано механізм співпраці  та співфінансування з іншими сільськими радами району.

Під особливим контролем  Віталія Олексійовича  і питання реформування галузі медицини та освіти, зокрема створення та подальший розвиток комунальних некомерційних підприємств первинної та вторинної ланок медицини, їх матеріально-технічне забезпечення,  впровадження нових стандартів  в освіті.

За його підтримки та сприяння Федерації футболу України побудовано одними із перших у Сумській області  футбольний майданчик зі штучним покриттям  за новими стандартами. За ініціативи голови районної ради реалізовано проєкт встановлення погруддя Т. Г. Шевченка на центральній площі селища Краснопілля, проведено її реконструкцію. Не залишає поза увагою Віталій Савоненко й учасників АТО/ООС, соціально-незахищені верстви населення. Тож і нагорода, переконаний Володимир Токар, – заслужена.

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради