telegram Facebook Twitter Youtube

Оголошення про формування списку присяжних Буринського районного суду Сумської області (термін продовжено)

Враховуючи подання Територіального управління державної судової адміністрації України у Сумській області від 06.10.2020 № 03-1685/20 щодо затвердження списку присяжних для Буринського районного суду Сумської області у кількості 15 осіб, Сумська обласна рада пропонує особам з числа громадян, які відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», подати заяви про згоду бути присяжними на адресу обласної ради.

Інформуємо, що відповідно до ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Відповідно до ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом.

Кандидатам необхідно надати наступні документи:

  1. Заява (за зразком, що додається).
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання чи місця перебування.
  3. Довідка з місця роботи (для працюючих).
  4. Копія трудової книжки або пенсійного посвідчення (для непрацюючих та пенсіонерів).
  5. Документ, що підтверджує відсутність незнятих чи непогашених судимостей.
  6. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

Заяви подаються поштою разом із зазначеними документами на адресу Сумської обласної ради: 40000, м. Суми, площа Незалежності, 2, в період з 20 жовтня 2020 року до 1 лютого 2021 року включно.

За додатковою інформацією звертатись у відділ правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Сумської обласної ради за телефоном: (0542) 700-641.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 08:49

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення