telegram Facebook Twitter Youtube

Кролевецька вчителька Вікторія Щербакова стала “Вибором серця” на Global Teacher Prize Ukraine 2020

3 жовтня на телеканалі 1+1 було оголошено переможців національного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2020, який вже четвертий рік проходить в Україні.

У ньому взяло участь понад 3 тисячі вчителів з усієї країни. Декілька місяців організаційний комітет конкурсу з команди “Право на освіту”, куратором якої є журналіст телеканалу Наталя Мосейчук, обирали найдостойніших з кращих.

Прогриміла на всю країну і вчителька початкових класів з Кролевецького ліцею № 3 Вікторія Щербакова, яка викладає у класі з інклюзивним напрямком виховання. Вона стала “Вибором серця” і отримала премію від організаторів національного конкурсу, повідомляє сайт 05453.

Як розповіла Вікторія Щербакова, ця перемога стала для неї більш ніж несподіваною, а від того ще більш радіснішою. Кохану дружину супроводжував і її чоловік, який дуже пишається досягненням другої половинки. Як розповіла Вікторія Щербакова, ще в минулому році дізналася про цей конкурс з Фейсбуку, проте тоді не стала брати в ньому участь, а в цьому році її надихнула на той момент директор Кролевецького ліцею № 3 Світлана Оникієнко. Разом із своїми колегами вони підготували необхідні матеріали на конкурс з презентаціями.

“Мені прийшов лист від організаторів про те, що мою анкету розглянули, але в ТОП-50 я не потрапила і рекомендували подати документи наступного року. Я думала, що історія на цьому і закінчилася. Проте, в середу, 30 вересня мені зателефонували організатори і запросили на урочистості, я відмовлялася, адже їхати далеко, але вони мене вмовили. І там я дізналася, що кураторка премії  Наталія Мосійчук обрала мене у номінації «Вибір серцем». Дуже нервувала підіймаючись на сцену, хотілося б сказати більше, багатьом подякувати, проте розгубилася. А сьогодні мені дуже приємно від теплої зустрічі земляків”, – розповіла Вікторія Щербакова.

Вікторія Щербакова отримала 70 тис. грн та готується до поїздки в Дубай на освітній форум Global Teacher Prize.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення