telegram Facebook Twitter Youtube

У міжнародному рейтингу WEBOMETRICS КЗ СОІППО на другому місці серед закладів вищої освіти області

Рейтинги об’єктивно та достовірно відображають показники якості освітніх послуг, а також формують єдиний міжнародний орієнтир здобувачів освіти, науково-педагогічних працівників, викладачів, роботодавців та громадськості на високоякісну вищу освіту.

КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти займає 47 місце в рейтингу серед 317 закладів вищої освіти України (станом на липень 2020 р.) – це друге місце серед закладів вищої освіти Сумської області. В січні поточного року інститут займав 63 місце у даному рейтингу.

Webometrics ranking of world’s universities (вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг складає та публікує двічі на рік (у січні та липні) лабораторія кибірметрики (Cybermetrics Lab) Національної дослідницької ради Іспанії (National Research Council, CSIC), яка діє при Міністерстві освіти Іспанії.

Результати досліджень Webometrics у 2020 році охопили більше 30 тисяч університетів/інститутів із усього світу. Методика вимірювання Webometrics постійно змінюється, проте в основу покладено аналіз однакових складових, а саме: зовнішніх посилань на сайт, розміру сайту (кількісті сторінок та публікацій, медіаматеріалів тощо) та наукових публікацій, що є доступними онлайн. Ці складові отримуються з різних пошукових систем.

Із повною версією рейтингу можна ознайомитися за покликанням https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення