telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова обласної ради Володимир Токар з робочим візитом відвідав Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса»

У комунальний заклад Сумської обласної ради Володимир Токар приїхав вперше після призначення місяць тому нового керівника ліцею Олександра Стрельченка.

Очільник обласних парламентарів оглянув тренувальну та навчальну базу, зустрівся з керівництвом закладу, педагогами та учнями.

Останні наперебій розповідали Володимиру Токарю про те, як вони проходили відбір до «Барси», наскільки їм подобаються умови перебування, нові знайомства і підхід до тренувань. Говорили, що навіть не встигають сумувати за домівкою.

«Я дуже радий, що вам подобається тут навчатися. Старайтеся, а ми будемо допомагати облаштовувати матеріальну базу, вболівати і чекати від вас перемог», - зазначив керівник депутатського корпусу.

Олександр Стрельченко розказав Володимиру Токарю, що наразі у ліцеї-інтернаті створені всі умови для здобуття учнями повної загальної середньої освіти. Здійснюється психологічний супровід процесу навчання, тренування та виховання. Під контролем соціального педагога категорії учнів, що потребують підтримки з боку держави. Ліцеїсти знаходяться на цілодобовому перебуванні, для них організовано 4-х разове харчування, медичний супровід. Кімнати облаштовані душовою кабіною, туалетом. На кожному поверсі розміщено телевізор, кімната відпочинку, яка містить холодильник, пральну машину, кулер із гарячою та холодною водою.

«У закладі навчається 142 учні 7-11 класів: 123 на відділенні футболу і 19 – на відділенні біатлону. Важливо те, що у нас перебувають діти-сироти, з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей. Це означає, що ми даємо можливість цій категорії проявити себе в спорті», - говорив Олександр Стрельченко.

Нині в ліцеї навчаються діти не лише з Сумщини, але й з Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Харківської, Чернігівської, Одеської, Донецької областей.

Під час карантину проводяться групові заняття на свіжому повітрі. Практичний психолог Людмила Ковальова говорить, що така форма роботи дітям подобається і вони максимально включені в учбовий процес.

Ознайомившись детально із роботою ліцею, Володимир Токар зазначив: «Я сьогодні тут, аби подивитися, яка допомога необхідна закладу. Очевидно, що треба замінити покриття на одному з футбольних полів, облаштувати поле під накриттям, купити мікроавтобус, аби підвозити дітей на тренування та змагання. Я побачив, що керівник, якого ми призначили, – Олександр Стрельченко – на своєму місці. У нього амбітні плани налаштувати якомога краще роботу. Я впевнений, що він виведе заклад на більш потужний рівень, а ми, депутати, допоможемо. Бо ліцей «Барса» - перлина спорту Сумщини. А ще я побачив настрій дітей і зрозумів, що ми рухаємося у правильному напрямку».

«Сумщина отримує фінансування на проекти, направлені на підтримку дітей та молоді. Завдяки залученню коштів з обласного та державного бюджету у 2017 році вдалося добудувати гуртожиток і відкрити ліцей. За це окрема подяка голові обласної ради Володимиру Токарю. Бо саме за його сприяння у нас збудований гуртожиток, відкрито відділення біатлону, і навчатися тут тепер можуть діти з усіх куточків Сумщини і України. Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» - дуже важливий заклад для Сумщини, тому що раніше діти виїжджали в інші регіони. Тепер у нас створені якісні комфортні умови у навчанні, тренуванні, проживанні і учні знаходяться ближче до своїх домівок. Тим не менше, ми не зупиняємося і розуміємо, скільки у нас попереду роботи. Працюватимемо з депутатським корпусом уже нового скликання, будемо вирішувати поточні проблеми, бо головне завдання для нас: якомога більше залучити дітей до спорту і відірвати їх від вулиці. Упевнений, наші вихованці зайдуть на найвищі спортивні п’єдестали світу!», - зазначив Олександр Стрельченко.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 вересня 2020, 08:25

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top