Володимир Токар привітав колектив Конотопського авіаремонтного заводу «Авіакон» з 89-річчям

Сьогодні одне з найвідоміших підприємств не лише Сумщини, а й України Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» святкує 89-річчя з дня створення.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар передав привітання колективу підприємства.

«Завдяки високому професіоналізму та досвіду, набутому за роки успішної багаторічної діяльності, ваш завод гідно представляє ринок української авіаційної промисловості. Нехай робота ладиться, нехай наполегливі старання і спільні зусилля завжди підтримують бездоганну репутацію підприємства», - зазначив Володимир Токар.

Голова обласного депутатського корпусу побажав колективу підприємства здоров’я, успіхів та добробуту і залишатися єдиною, дружною командою цілеспрямованих людей, яким все під силу.

Нагадаємо, Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» забезпечує діагностику, капітально-відновлювальний ремонт, переобладнання і модернізацію вертольотів сімейства Мі всіх типів і модифікацій, а також виробництво гумовотехнічних виробів для їхніх агрегатів.

 

 

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради