telegram Facebook Twitter Youtube

Змагання на байдарках під егідою комунального закладу обласної ради «РЛП «Сеймський»

На минулих вихідних працівники КЗО «РЛП «Сеймський» уперше провели змагання на байдарках серед спортсменів-любителів з Глухова, Шостки, Путивля, навколишніх сіл. На дистанцію в 200 метрів вийшли 12 команд.

«Перегони на водному плесі стали можливі завдяки депутатам обласного парламенту, за що ми висловлюємо їм щиру подяку,- говорить директор «Сеймського», депутат обласної ради Марія Коняєва. – Минулого року ми закупили чотири байдарки на кошти обласного бюджету. До слова, мої колеги погодили закупівлю квадрокоптера, наметів, спальників, біноклів, іншого спортивного реманенту. На сьогодні ми вже пройшли всі тендерні процедури».

Аби розвеселити насамперед маленьких учасників заходу організатори запросили аніматора. Саме він створив особливу святкову атмосферу. Приватний підприємець Ігор Іванченко пригостив малечу піцою та покатав на моторному човні. Усі бажаючі мали можливість «підкорити» байдарки.

У результаті напруженої боротьби перемогу у змаганні здобув дует братів Карпенків - Ігоря та Миколи. Другим фінішував екіпаж на чолі з депутатом Глухівської міської ради Дмитром Стеценком. Разом з ним срібло отримав професійний спортсмен Сергій Борець. Працівники Глухівського об’єднаного міського військкомату Олександр Позняков та Євген Джусупов буквально вирвали бронзу у найближчих суперників депутата Путивльської міської ради Ольги Бутової та Артема Гончаренка.

Переможцям Марія Коняєва вручила кубки, а призерам – медалі. Не залишилися без нагород і ті, від кого фортуна, на жаль, цього разу відвернулася. Відзнаку «За волю до перемоги» отримали родина Скопенків з села Перемога Глухівського району, наймолодша учасниця змагань Поліна Новікова, яка виступила в дуеті зі своєю бабунею Ларисою, та інші спортсмени-любителі. Серед подарунків, які повезли з собою учасники, був «Атлас. Природно-заповідний фонд Сумської області», путівник по КЗО «РЛП «Сеймський».

Безпеку і охорону змагань забезпечували медики, представники МНС та поліції.

«Подібні заходи вихідного дня, сподіваюся, стануть традиційним, - говорить Марія Коняєва. – Ми розробили еколого-туристичні піші, водні маршрути, проклали еколого-освітні стежки, аби більше мешканців та гостей Сумщини мали змогу ознайомлюватися з перлиною нашої області парком «Сеймський», з його 18 заказниками».

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення