telegram Facebook Twitter Youtube

Україна живе в серці кожного з нас

24 серпня в Сумах відзначення Дня Незалежності України розпочалося з вшанування пам'яті бійців, які загинули в зоні АТО, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність держави. Потому у сквері ім. Тараса Шевченка відбувся урочистий мітинг і святкова програма. 

Відліком нової ери для українців став серпень. 29 років тому саме 24 серпня народилася наша держава. Для кожного з нас вона починається з рідного краю. Незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо, – всіх нас об’єднує єдина любов до України. «Україна – це наша мова, наша культура, наші традиції. І все це нам треба берегти, аби бути нацією. Україна живе в серці кожного з нас, - сказав на мітингу депутат Сумської обласної ради Родіон Дученко. - Усе, чим багата наша держава та наш край, складається зі щоденної праці, знань і талантів кожного з нас. Цінуймо та збагачуймо рідну землю, свою Батьківщину!»

Не випадково, що в день свята ми віншуємо представників різних галузей господарства. Саме на них рівняється Сумщина. Керівники області та Сум не тільки привітали всіх із найбільшим державним святом, а й вручили державні нагороди, відзнаки обласної та Сумської міської рад, ОДА. А діти загиблих героїв АТО отримали портфелики з усім необхідним для школи начинням.

Відзначено старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків Почесною грамотою обласної ради – начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Сумського районного військового комісаріату капітана Андрія Сезька, Грамотою обласної ради – помічника начальника служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини А 1476 майора Сергія Дорошенка, навідника групи бронетанкової техніки автомобільного взводу військової частини 3051 Національної гвардії України старшого сержанта Назара Хоменка, заступника начальника відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області Людмилу Шевцову. Подяки обласної ради оголошено спеціалісту групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків із громадськістю Сумського обласного військового комісаріату Світлані Смоленській та волонтерській групі «СББ – ТИЛ».

Український народ завжди відзначався своєю стійкістю, життєвою силою та патріотизмом. Кращі сини боролися і, не вагаючись, віддавали своє життя за свободу, демократію, говорили у своїх виступах голова ОДА Роман Грищенко, депутат обласної ради Родіон Дученко, міський голова м. Суми Олександр Лисенко.

- Ми варті того, щоб мати свою незалежну, самостійну Європейську державу, яка б на рівних  утвердилася в світовій спільноті.

Далі святковий настрій мешканцям і гостям обласного центру піднімали своїми талантами юні жителі міста, самодіяльні та  професійні артисти. А бажаючі мали змогу відвідати виставку робіт майстрів народної творчості, яку з нагоди Дня Незалежності України репрезентували в обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького.

З днем народження, Батьківщино! Боже, бережи Україну! А нам дай віри й безмежного терпіння, одностайності та взаємоповаги!

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення