telegram Facebook Twitter Youtube

«Синій, як море, як день, золотий, з неба і сонця наш прапор ясний»

Це рядки нашого земляка, поета Олександра Олеся про рідний синьо-жовтий стяг, який ми традиційно вшановуємо 23 серпня.

У Сумах учасниками врочистої церемонії на честь свята – Дня Державного Прапора України – стали керівники області й міста, військовослужбовці, працівники підприємств, установ, організацій, представники громадськості, молодь і гості міста. Пішою ходою під звуки військового оркестру пройшли вони від площі Незалежності вулицею Героїв Сумщини до фонтана Садко, тримаючи в руках синьо-жовті прапорці. Попереду колони молоді люди несли великий розгорнутий прапор.

Рівно о 9:00 одночасно з іншими містами України, під звуки Державного Гімну в обласному центрі у небо урочисто здійнявся синьо-жовтий стяг. Право підняти один із головних символів України було надано голові ОДА Роману Грищенку, депутату обласної ради Родіону Дученку, міському голові Сум Олександру Лисенку.

Від імені депутатського корпусу обласної ради із Днем Державного Прапора України присутніх вітав депутат обласної ради Родіон Дученко. «Наш прапор – символ державності, сили духу народу, що ніколи не корився. І коли ворог бачить наш синьо-жовтий стяг на наших оселях, на будівлях навчальних закладів, охорони здоров'я, підприємств, установ і магазинів, музеїв і центрів культури, він знає: йому тут місця немає! А сунеться – отримає відсіч, аби ніколи не було й думки зазіхати на нашу землю, бо українці на всіх рубежах натхненно, впевнено й героїчно під своїм Прапором відстоюють право називатися громадянами України. Ми варті того, щоб саме такий прапор майорів над нами – надійний оберіг у всіх наших справах і помислах! Оберігаймо та шануймо, виховуймо повагу до нього, бо він єднає та веде нас у майбутнє!»

Створюючи святковий настрій, ще довго над центром міста лунали, українські пісні, в яких прославляється наша ненька Україна, наш волелюбний народ, співочий сумський край.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 24 серпня 2020, 15:21

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення