telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній клінічній лікарні відкрито неврологічне відділення

12 серпня керівники області побували на відкритті сучасного неврологічного відділення обласної клінічної лікарні на 20 ліжок для хворих з порушенням мозкового кровообігу.

Головний лікар закладу, депутат обласної ради Володимир Горох розповів керівникам області про перспективи роботи нового відділення. «Досвідчені спеціалісти лікарні давно мріяли про можливість не лише встановлювати діагнози, а й надавати безпосередньо на місці професійну медичну допомогу хворим з порушенням мозкового кровообігу, яких на Сумщині щороку фіксується близько 3,5 тисяч», - сказав Володимир Васильович і від щирого серця подякував благодійникам, які посприяли ремонту палат, забезпеченню побутовою технікою.

У перспективі сумські обласні медики матимуть також можливість надавати медичну допомогу при гострому інсульті, оскільки нещодавно уклали договір з Національною службою здоров’я України відповідно до програми медичних гарантій. А майже 12 млн грн державної субвенції у недалекому майбутньому дозволить обласній клінічній лікарні не тільки капітально відремонтувати прийомне відділення, а переобладнати його в стаціонарне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Важливо, що сучасне діагностичне обладнання дозволить оперативно встановлювати діагнози, а відтак і надавати допомогу.

Керівники області відвідали й центр рентгенендоваскулярної хірургії, на базі якої у планах лікарні відкриття ще й кардіохірургічного відділення. Тут планується проводити оперативні втручання на відкритому серці. За словами в. о. начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, це стане можливим завдяки домовленостям з керівництвом Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України.

«Депутати Сумської обласної ради завжди мали за пріоритет у своїй діяльності послідовну підтримку регіональних закладів медицини, роблять усе належне, аби наші медичні заклади розвивалися. Неодноразово зверталися до вищих органів влади щодо фінансової підтримки медиків області. Однак вишукуємо й власні резерви. Тож радіємо, коли спільними зусиллями вдається оновити відділення лікарень, забезпечити їх необхідним обладнанням, допоміжними засобами», - підсумувала заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 серпня 2020, 18:36

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top