telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Не можна допустити загострення ситуації через недотримання ТОВ «Завод Кобзаренка» вимог екобезпеки, зауважує депутат

Уже майже рік родини роменців є заручниками небезпечної ситуації: величезні гори тріски, складені поблизу домівок, зробили їхнє життя нестерпним. Ядучий сморід, купи пилу позбавляють людей дихати свіжим повітрям. Улітку, на жаль, стало ще гірше. Масштабні насипи трісок під дією сонця почали задимлюватися та підгорати. Мешканці найближчих осель, бояться, що така ситуація може призвести до загорань будівель.

Зі своєю бідою мешканці мікрорайону звернулися до заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, зазначивши, що їхні прохання до директора ТОВ «Завод Кобзаренка» та міського голови м. Ромни Сергія Салатуна змінити ситуацію залишилися без відповіді. На жаль, їхні звернення до екологічної інспекції також не дали результатів. Там ситуацію взагалі не визнали проблемною.

Тетяна Головко на пленарному засіданні 35 сесії обласної ради озвучила свій депутатський запит, у якому попросила голову Сумської ОДР та в. о. начальника – головного державного інспектора Державної екологічної інспекції у Сумській області особисто втрутитися в ситуацію. На її думку, не можна допустити її загострення через недотримання ТОВ «Завод Кобзаренка» в своїй господарській діяльності вимог економічної безпеки, що порушують права та законні інтереси громадян.

Депутати підтримали депутатський запит колеги.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2020, 08:00

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top