telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Токар ознайомився з роботою оновленої поліклініки онкодиспансеру

Лише третій день працює поліклініка обласного онкологічного диспансеру в оновленій будівлі. Пацієнти кажуть: дуже зручно. Лікарі не натішаться умовами роботи. Саме у такій атмосфері комфорту й застав голова Сумської обласної ради Володимир Токар робочий процес у закладі.

Очільник обласних парламентарів приїхав, аби більш детально ознайомитися з якістю проведених ремонтних робіт та окреслити першочергові завдання на подальші ініціативи у питаннях розвитку обласної онкології.

Виконуючий обов’язки директора обласного онкологічного диспансеру Володимир Шевченко розповів, що вдвічі збільшилася кількість кабінетів в оновленій поліклініці. У реєстратурі тепер приймають три спеціалісти замість двох, планується впровадження електронної черги. Якщо раніше лікарям хіміотерапії та променевої терапії доводилося приймати людей в одному кабінеті, тепер - в індивідуальних. З’явився і окремий кабінет лазерної терапії. Тобто можливості поліклініки значно збільшилися.

«Останнім часом онкологічному напрямку в медицині області почали приділяти більш значну увагу, - розповів Володимир Шевченко. – І це не лише оновлене диспансерне відділення поліклініки, а й закупівля нового медичного обладнання, меблів. Є ініціативи щодо встановлення лінійного прискорювача. Я дякую за увагу до проблем онкології, а відтак і до нашого закладу насамперед депутатському корпусу обласної ради та особисто голові Володимиру Токарю».

Виконуючий обов’язки директора онкодиспансеру вручив керівнику обласних парламентарів подяку за особистий внесок у розвиток онкологічної служби.

Голова обласної ради відреагував на цю нагороду: «Це не моя заслуга, а кожного депутата, який переймається проблемами медичної галузі, зокрема онкології. Ми всі розуміємо, що нині це одна з найсерйозніших хвороб, яка потребує довготривалого і дороговартісного лікування. Звісно, й умови для людей повинні бути відповідними. Тому і в подальшому будемо робити все від нас залежне, аби наші медичні заклади розвивалися».

Володимир Токар, спілкуючись із керівником онкодиспансеру та лікарями, зазначив, що онкологічному напрямку області налаштований допомагати і голова ОДА Роман Грищенко. «Я впевнений, якщо дві гілки влади працюватимуть в одному напрямку, результат буде обов’язково!» - резюмував голова обласної ради.

Нагадаємо, на капітальний ремонт будівлі диспансерного відділення поліклініки площею 1205 м квадратних було використано майже 11 млн грн. З них 4 млн грн спрямували з обласного бюджету, інші – кошти ДФРР.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 05 серпня 2020, 16:22

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top