telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У селі Климентове офіційно відкрили відремонтований міст

«Сьогодні дійсно радісна подія не лише для Сумщини, а й тих, хто їде транзитом через нашу область. Ми нарешті добудували один із найважливіших стратегічних об’єктів – мостовий перехід у селі Климентове, який з’єднує Сумську область з Харківською і Полтавською. За ці три роки було виділено понад 140 млн грн. Із них – 68 млн грн – цього року, завдячуючи чому вдалося завершити роботи в повному обсязі і ввести міст в експлуатацію», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час урочистостей.

Він подякував народним депутатам минулого скликання за початок робіт, а обранцям нинішнього – за їх завершення. Також Володимир Токар побажав, аби міст слугував довго і був надійним, та вручив відзнаки обласної ради будівельникам. Їх отримали працівники ТОВ «Сумимостобуд» Олексій Охрименко та Андрій Колдовський.

На урочистостях із нагоди відкриття мостового переходу через річку Ворскла були присутні голова Укравтодору Олександр Кубраков, керівництво області, народні депутати України та депутати обласної ради. Усі присутні наголошували на важливості ремонту доріг та особливо мостів.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков сказав, що міст у селі Климентове – це один із 100 об’єктів, що будуть відкриті цього року в країні. «У рамках окремої програми відновлення мостів на державних дорогах і дорогах місцевого значення буде відкрито протягом п’яти років 1500 тисячі мостів. У поточному році в Сумській області будуть введені в експлуатацію 187 км доріг державного значення. Приблизно 70% робіт уже зроблено. За рівнем їх виконання Сумщина входить в ТОП-5 областей», - наголосив посадовець.

Міст у с.Климентове був збудований у 1962 році. З початку 2000 років він почав руйнуватися, але його реконструкція розпочалася лише у 2017 році.

 

Стежте за новинами у Теlegram

 

 

 

Документи облради

Go to top