telegram Facebook Twitter Youtube

Обласні депутати зібралися на сесію

Сьогодні, 31 липня, продовжилася другим пленарним засіданням 35 сесія Сумської обласної ради сьомого скликання.

На початку засідання обласні обранці озвучили депутатські запити, яких надійшло 16. Стосувалися вони сприяння отримання земельних ділянок учасникам АТО, надання житла бабусі загиблого учасника АТО, допомоги жителям області на лікування, ціни за транспортування газу, ремонту доріг, екологічних питань, розслідування кримінальних справ, ліквідації аптек, тиску правоохоронних органів на бізнес, користування землею тощо.

У ході пленарного засідання слова попросив Сумський міський голова Олександр Лисенко. Він подякував обласним депутатам що вони погодили виділення з обласного бюджету 80 млн грн на ремонт вулиці Харківської у Сумах. Лисенко пообіцяв, що ремонт дорожнього полотна продовжиться і обов’язково буде завершений.

Першим питанням на порядку денному стояло обрання першого заступника голови обласної ради. На цю посаду була подана одна кандидатура – Олександра Стрельченка. Процедура голосування була таємною і пройшла у законодавчому полі. Участь у голосуванні взяли 40 депутатів. Результати голосування оголосив голова лічильної комісії Микола Ільченко. За обрання Олександра Стрельченка першим заступником голови обласної ради проголосували 25 депутатів. Проти – 10, утрималися – 4. Один бюлетень був визнаний недійсним. Відтак кандидатура Олександра Стрельченка на цю посаду не пройшла.

Після голосування депутати перейшли до інших питань порядку денного. Дехто з обласних обранців покинув сесійну залу, інші не голосували, тому голова обласної Володимир Токар прийняв рішення оголосити перерву у роботі 35 сесії обласної ради.  

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 серпня 2020, 08:49

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення