telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Депутати бюджетної комісії обласної ради провели засідання

Під головуванням керівника комісії обласної ради з питань бюджету Миколи Березіна, депутати провели засідання, на порядок денний якого були винесені зміни до обласного бюджету Сумської області, питання розподілу коштів обласного бюджету на виконання депутатських повноважень та інші.

Під час обговорення змін до обласного бюджету члени комісії звернули увагу на неодноразове доручення обласній державній адміністрації щодо роботи з оптимізації витрат на утримання професійно-технічних навчальних закладів. Найбільш гостро це питання постало у зв’язку з передачею на фінансування з обласного бюджету ПТУ №7 м.Суми. Депутати вирішили створити робочу групу із вивчення матеріально-технічної бази ПТУ, переліку спеціальностей, за якими готуються фахівці, їх працевлаштування тощо.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко висловила думку щодо доцільності передачі всіх ПТУ Сумщини з державної власності до комунальної. Тоді  можна буде вести розмову про ефективну оптимізацію витрат на їх утримання.

Порушували депутати в ході засідання питання проведення дослідження води Косівщинського водосховища та заходів, що пропонується вжити для попередження екологічних наслідків. Члени комісії зауважили, що облдержадміністрацією не надано пропозицій на протокольне доручення комісії стосовно цього питання. Присутній на засіданні заступник голови Сумської ОДА Сергій Банніков запевнив, що він з’ясує деталі цієї проблеми і надасть обласним обранцям вичерпну відповідь.

Зупинилися члени комісії і на питанні розподілу коштів обласного бюджету на виконання депутатських повноважень. За словами Миколи Березіна, всі виділені кошти пішли виключно на допомогу у лікуванні та реабілітації хворих. Нині, за словами голови комісії, дуже багато заяв надходить від людей, що потребують цієї допомоги і для багатьох заявників депутатські кошти – єдина надія на позитивний результат лікування.

Також Микола Березін звернув увагу, що при змінах до Програми соціально-економічного розвитку Сумської області внесені доповнення, де вперше відповідальність за дохідну частину бюджету відтепер покладено і на ДФС у Сумській області, Головне управління Національної поліції у Сумській області, Головне управління Держгеокадастру у Сумській області, Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 липня 2020, 14:45

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top