telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Особовому складу обласного управління Національної поліції України представили нового керівника

Від сьогодні поліцію Сумщини очолюватиме Олександр Анохін. Його особовому складу правоохоронців представив заступник Голови Національної поліції України Максим Цуцкірідзе, головною настановою від якого новому очільнику була працювати так, щоб населення довіряло поліції.

Привітав нового керівника з призначенням і голова Сумської обласної ради Володимир Токар, який відзначив, що обласний депутатський корпус завжди тісно працює з правоохоронними органами. «На Сумщині прийнята обласна програма «Правопорядок» і ми, як можемо, допомагаємо коштами на потреби Національної поліції та інших правоохоронних структур. Упевнений, наша праця буде плідною і в подальшому».

Новопризначеному керівнику Володимир Токар побажав витримки, здоров’я, аби поліція Сумщини достойно виконувала свої обов’язки і забезпечувала порядок у нашій області. Водночас голова обласного парламенту подякував Руслану Пинязі, який майже рік очолював Головне управління Національної поліції в Сумській області. «На Сумщині була стабільність, розкривалися злочини, довіра населення до поліції зросла», - зазначив Володимир Токар.

На заході також були присутні народні депутати України, депутати обласної ради, керівники області, міста, правоохоронних структур, особовий склад поліції.

Довідка: Олександр Анохін, полковник поліції, народився 16 вересня 1977 року у Донецькій області. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Працював на різних керівних посадах у Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових та громадських формувань УМВС України в Херсонській області. 7 листопада 2015 року був призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. 3 травня 2018 року працював начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top