telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Прикордонники просять повідомляти про факти неправомірних дій з боку посадових осіб ДПСУ

Забезпечення доброчесності персоналу Державної прикордонної служби України, формування в особового складу нетерпимості до будь-яких проявів корупції, підвищення рівня правової свідомості – є основними аспектами роботи з протидії корупційним проявам серед персоналу прикордонного відомства.

Черговим етапом пропаганди негативного ставлення до такого ганебного явища як корупція, стало проведення в Державній прикордонній службі України відомчої антикорупційної акції «Покарання корупціонера – лиш справа часу!». До проведення таких заходів активно долучився й персонал Сумського прикордонного загону.

Керівництво та персонал загону взяли участь у навчально-методичному занятті, проведеному Адміністрацією Держприкордонслужби України за темою «Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища, запобігання отриманню неправомірної вигоди».

Наразі з використанням відомчого антикорупційного відеоролика та інших матеріалів в усіх підрозділах Сумського прикордонного загону сплановано проведення профілактичних заходів, у ході яких до персоналу доводяться вимоги керівництва Держави та Державної прикордонної служби України щодо нульової толерантності до проявів корупції, відповідальність за скоєння корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Нині, враховуючи виклики сьогодення, професія захисників кордонів набула особливого значення. Сучасний прикордонник – це «візитна картка» держави, він першим зустрічає і останнім проводжає людей, що перетинають кордон. Від його високих моральних якостей, честі та гідності залежить враження про Державну прикордонну службу України в цілому, а також про державу, яку він представляє. Тому корупціонерам не має бути місця в прикордонному відомстві.

Сумський прикордонний загін звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про усі факти неправомірних дій з боку посадових осіб Держприкордонслужби України, як в пунктах пропуску, так і на «зеленому кордоні», безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 67-13-70, (0542) 67-13-82 або на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером: 0 800 218 808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2020, 10:43

Документи облради

Go to top