Володимир Токар і депутати чекають реакції Романа Грищенка на неприпустиму поведінку свого радника

Голова обласної ради Володимир Токар осудив грубі висловлювання депутата обласної ради, радника голови ОДА Костянтина Товстухи на адресу керівника Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігоря Змислі.

Днями директор медичної установи в ефірі «Українського радіо: Суми» розповів про роботу підпорядкованого йому закладу і опублікував відео на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Під цим постом Костянтин Товстуха залишив зневажливий коментар, що принижує честь і гідність людини.

«Такі коментарі неприпустимі, - переконаний Володимир Токар. – Своїми дописами наш колега-депутат зневажив Ігоря Федоровича не лише як керівника медичного закладу, лікаря з бездоганною репутацією, депутата Сумської міської ради, а й як особистість. На моє переконання він перейшов норми порядності. Бо своїм коментарем принизив людину і дискредитував себе як публічну особу – радника голови Сумської ОДА, депутата обласної ради».

Володимир Токар зазначив, що він особисто, як голова обласної ради і депутати чекають реакції Романа Грищенка на неприпустиму поведінку свого радника і недопущення повторення застосування подібних висловлювань.

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради