telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині в пунктах пропуску «Юнаківка» та «Бачівськ» відновлене пішохідне сполучення

Сумський прикордонний загін інформує про відновлення пішохідного сполучення у пунктах пропуску «Юнаківка» та «Бачівськ».

З метою поступового відновлення функціонування пунктів пропуску на державному кордоні розпорядженням КМУ від 17 червня 2020 року № 819-р скасовано додаток 2 до розпорядження КМУ від 13 березня 2020 року № 288-р, яким було тимчасово припинене пішохідне сполучення у пунктах пропуску через державний кордон.

Відтак, починаючи з 00:00 год. 7 липня 2020 року, пішохідне сполучення у пунктах пропуску через державний кордон відновлено.

Нагадуємо, що наразі на українсько-російському кордоні в межах Сумської області залишається функціонувати лише 2 міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення, це:

  • «Юнаківка» (Сумський район);
  • «Бачівськ» (Глухівський район).

Разом з цим наголошуємо, що для осіб, які прибувають в Україну з країн зі значним поширенням COVID-19, передбачено обсервація або самоізоляція із застосунком «Дій вдома». В’їзд іноземцям в Україну дозволено з обов’язковою наявністю медичного страхування, яке передбачає лікування COVID-19, обсервацію.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону України, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону: тел. (0542) 67-13-70, (0542) 67-13-82, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення