telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Під час зупинки в Сумах навколосвітнього автопробігу «Подаруй надію», його учасники зустрілися з керівництвом обласної ради

У навколосвітню подорож після відвідування всіх регіонів України відправляться батько й син Андрії Закутні. Головна мета мандрівки навколо земної кулі – зібрати кошти для будівництва у Закарпатті реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Мінімальна сума для здійснення проекту – сто мільйонів гривень.

Під час подорожі розраховують і на підтримку небайдужих людей. До реалізації такої благородної мети вже долучилися благодійники.

Сьогодні, 22 червня, автопробіг дістався й Сум. Андрії Закутні зустрілися з головою обласної ради Володимиром Токарем, його заступником Тетяною Головко і радником з медичних питань Сергієм Бутенком.

Старший Андрій Закутній розповів, що своєю акцією вони хочуть привернути увагу до проблем українських дітей з інвалідністю. Зазначив, що вже очевидно, як у ході зустрічей з керівниками українських міст на новий рівень піднімається інформованість про гемофілію, хворобу Віллебранда та інші коагулопатії. Також у ході розмови подякував за те, що в Сумах – кращий в Україні Центр служби крові.

Тетяна Головко розповіла, що наразі, через припинення державного фінансування дитячих санаторіїв, на Сумщині розглядається питання перепрофілювання їх на реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. «Нині ми вивчаємо пов’язані з цим всі моменти, потреби щодо різних хвороб. Дивимося умови санаторіїв, їх місце розташування, аби дітям та їх батькам було комфортно діставатися до закладу. Планується, що реабілітаційний центр фінансуватиметься з обласного бюджету», - поділилася Тетяна Іванівна.

Учасники делегації розповіли, що навколосвітній автопробіг «Подаруй надію» стартував 1 червня з Мукачева. Усього в списку мандрівників – 65 країн на 5 континентах.

Кажуть, що окрім благородної місії зі збору коштів для реабілітаційного центру, планують більше інформувати світ про нашу унікальну Україну.

Голова депутатського корпусу Володимир Токар подякував гостям за те, що вони не оминули Сумщину і зустрілися з керівництвом обласної ради. «Ви – прекрасний приклад для наслідування, як варто привертати увагу до проблем. Про них обов’язково треба говорити. Тільки тоді їх чують, звертають на них увагу, а відтак, вони вирішуються. Особисто я підтримую вашу ініціативу, бажаю вам вдалої подорожі, аби всі задуми втілилися у життя», - резюмував очільник обласного парламенту.

Керівники обласної ради підписалися у книзі, в яку вносяться імена всіх партнерів, хто підтримує автопробіг. На пам’ять про перебування у нашому краї старший і молодший Закутні отримали в подарунок унікальну книгу «Сумщина».

Подорож триватиме півтора роки. Організатори пропонують всім дорослим, батькам маленьких пацієнтів, у різних містах і селах долучатися та підтримувати Андріїв Закутніх - молодшого і старшого, допомагати їм у всіх питаннях під час маршруту.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top