Володимир Токар привітав медиків Сумщини напередодні їх професійного свята

Сьогодні, 18 червня, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, головні лікарі, начальники районних управлінь, провідні фахівці-лікарі та медсестри приймали вітання від обласної та міської влади.

Вітаючи тих, хто обрав своєю професією нелегку і відповідальну щоденну працю і турботу про здоров’я людей, голова обласної ради Володимир Токар побажав, щоб оцінкою їх роботи була шана і подяка від людей, яким вони рятують життя. Також посадовець відзначив громадянську позицію медиків, що наразі стоять на передовій у боротьбі з коронавірусом, допомагають воїнам у зоні проведення АТО, ризикуючи власним життям.

«Усі ми бачимо, які виклики випали на долю медиків по всьому світу. Сьогодні вам доводиться бути на передовій із невидимим ворогом – коронавірусом. І ви справляєтеся з цим на «відмінно». Сумщина виявилася готовою до цієї уханської недуги і за кількістю хворих посідає в Україні третє місце з кінця. Це, в першу чергу, ваша заслуга», - звернувся до представників медичної галузі Сумщини Володимир Токар.

Очільник обласного депутатського корпусу наголосив, що в області було багато зроблено задля того, аби лікарні були готовими прийняти хворих. Для цього забезпечили необхідним обладнанням і матеріалами. З обласного бюджету депутати виділили 30 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Ще майже 20 млн грн були направлені завдяки зусиллям обласних депутатів на доплату медикам, які задіяні у боротьбі з COVID-19.

Серед іншого Володимир Токар відзначив і роботу Штабу бізнесу, який забезпечував наших медичних працівників засобами захисту та медобладнанням.

«У переддень вашого професійного свята дякую всім, без винятку, медикам Сумщини. За те, що рятуєте життя маленьких дітей, ветеранів, військових, турбуєтеся про пенсіонерів, чорнобильців і всіх жителів області. Вам усім бажаю насамперед не хворіти, нехай ваша праця буде достойно оплачуваною. А в сім’ях буде мир, спокій і достаток», - говорив Володимир Токар.

Відзначаючи зразкове виконання службових обов’язків, надання кваліфікованої медичної допомоги, високий професіоналізм, кращих працівників галузі було нагороджено відзнаками обласної ради.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко також подякувала медичним працівникам  за щоденну надзвичайно складну працю, що рятує життя людей, та побажала подальших професійних успіхів і нових досягнень.

Для всіх присутніх святкову програму підготували артисти філармонії, де й проходили врочистості.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2020, 19:12

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради