telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ОТГ Сумської області отримали «скриньки здоров’я» для подолання викликів спричинених COVID-19

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» започаткували проект «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

У рамках цього проєкту для об’єднаних територіальних громад України були підготовлені скриньки здоров’я «Сильніші разом». Засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для медичних працівників отримали й громади Сумської області. У списку отримувачів – 36 ОТГ області.

«Навіть для добре підготовлених закладів охорони здоров’я, подолати виклики спричинені COVID-19 – складне завдання. Практика засвідчила, що дефіцит необхідного обладнання та засобів захисту може вплинути на рівень медичної допомоги та безпеку, як пацієнтів, так і лікарів. Тому наша спільна задача – зробити громади сильними у боротьбі з пандемією та здоровими», – повідомила керівниця Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марина Лобова.

У кожному наборі – 440 медичних масок, 30 костюмів біологічного захисту, 8 захисних окулярів,16 распіраторів, 800 пар медичних рукавичок, 1 безконтактний термометр та засоби для дезінфекції.

«У травні цього року Тростянецька міська рада стала учасником проєкту від Міжнародного БФ «Карітас України» в рамках заходів по протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

І ось сьогодні маємо приємну новину: «Скринька здоров’я» надійшла для медичних працівників Тростянецької міської ОТГ», – повідомляє Тростянецька міська ОТГ.

«Новослобідська ОТГ у відділенні Нової Пошти теж отримала пакунки у вигляді двох «Скриньок здоров’я», що містять засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я: рукавички, маски, окуляри, халати, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби. Висловлюємо щирі слова вдячності за надану допомогу», – зазначила голова Новослобідської ОТГ Ольга Гаркавенко.

«Краснопільська селищна рада висловлює щиру подяку за співпрацю та підтримку медичних працівників благодійним організаціям. Загальна вартість переданої благодійної допомоги для потреб Центру первинної медико – санітарної допомоги селищної ради складає 17,6 тис.грн», – повідомив голова Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» реалізує Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020, 15:15

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top