telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Володимир Токар привітав журналістів Сумщини з професійним святом

Завтра, 6 червня, журналісти України і Сумщини зокрема святкують своє професійне свято. Голова Сумської обласної ради Володимир Токар зустрівся з представниками мас-медіа обласних видань і подякував їм за професійну роботу.

Очільник обласних парламентарів наголосив, що журналіст – одна з найцікавіших і, водночас, досить важка професія, представники якої повинні не лише бути комунікабельними і вміти висловити свою чи суспільну думку, а й цікавитись політичним та суспільним життям, діяльністю представників абсолютно всіх сфер життєдіяльності. Саме журналісти мають талант щодня заповнити інформаційну порожнечу і об’єктивно подавати новини.

«Сумська обласна рада як орган місцевого самоврядування працює під пильною увагою громадськості і журналістів. І ми відчуваємо, що працівники сумських мас-медіа спроможні давати об’єктивну інформацію, незалежну від політичних чи групових інтересів. Вони вміють відділяти чутки від істини, ігнорувати зловмисні коментарі, точно оцінювати будь-яку ситуацію, протистояти тиску. Вони служать правді і справедливості, твердо відмовляючись розповсюджувати неперевірену інформацію», - наголосив Володимир Токар.

Звісно, є випадки, особливо останнім часом, коли з’являється не коректна інформація.

«Хочу наголосити, що обласна рада і депутатський корпус зацікавлені в об’єктивності донесення інформації. Тому, якщо мова йде про роботу обласної ради, ми відкриті, доступні і готові надати будь-які повідомлення, аби журналістські матеріали були повноцінними та об’єктивними. Ми зацікавлені у співробітництві з усіма засобами масової інформації Сумщини», - акцентував увагу Володимир Токар.

У переддень свята від імені депутатського корпусу обласної ради Володимир Токар привітав усіх журналістів Сумщини з професійним святом. Побажав миру, добра, любові, вдячних читачів, глядачів, слухачів. Подякував, що разом ми робимо Сумщину кращою!

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 червня 2020, 13:07

Документи облради

Go to top