telegram Facebook Twitter Youtube

Зміни до обласних програм депутати відправили на доопрацювання

На розгляд постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження, засідання якої під головуванням Миколи Войтенка відбулося 2 червня, виносилося 14 питань. Серед них - зміни до деяких обласних програм, кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік, звіт про виконання за І півріччя та затвердження на ІІ півріччя 2020 року плану роботи постійної комісії.

У роботі комісії взяли участь керівники ОДА та її відповідних підрозділів.

У депутатів профільної комісії виникло чимало зауважень щодо запропонованих змін до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки. Зокрема йшлося про фінансову складову забезпечення її виконання, яку мала б гарантувати держава. Обласні обранці, розуміючи важливість проблеми, все ж не погодилися, що на виконання окремих заходів програми хочуть залучити кошти з обласного бюджету. За роз’ясненням юридичної служби обласної ради, це суперечить чинному законодавству.

Не підтримали депутати і зміни до Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2020 роки, а також запропонований кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік. Емоційними були дебати й щодо Переліку об’єктів реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у Сумській області на 2020 рік, які винесла на погодження обласна державна адміністрація.

Після бурхливого обговорення питань обласні обранці більшістю голосів відправили документи на доопрацювання.

Депутати профільної комісії, підбиваючи підсумок розмови, також зазначили, що термін дії цілої низки обласних програм закінчується цього року. А тому рекомендували відповідним департаментам і управлінням ОДА вже зараз почати розробку нових. Аби програми були дієздатними, приносити користь людям, вони повинні базуватися на конкретиці, конструктивізмі, діловому підході до нагальних проблем регіону.

 

Стежте за новинами у Теlegram

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2020, 16:43

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення