День національної святині відзначили в Сумській обласній раді

Третій четвер травня – унікальний день для всіх громадян нашої самобутньої держави. Цього дня ми відзначаємо молоде й не офіційне, але справді народне свято - день вишиванки, день національної святині. Воно будить високі почуття в наших душах, об’єднує цілі покоління українців, спонукає берегти українські національні цінності та їх популяризувати. До нього долучаються всі, хто нині мешкає в Україні, й кого в різні роки доля закинула в далекі світи, але почуттями й традиціями навіки прив'язала до рідної землі.

Тож цього дня національне вбрання стає особливим символом нашої історії, єднання, патріотизму.

Традиційно, вже кілька років поспіль працівники виконавчого апарату та управління майном обласної ради відзначають день вишиванки. Долучилися до свята й народні обранці – депутати обласної ради. Їхній одяг – це ціла палітра кольорів, які символізують любов, життя, енергію, жіночність, чистоту, благополуччя, щастя.

- Звичайно, день вишиванки – свято не офіційне, але ми його вже давно полюбили за неповторність, оригінальність, народність, демонстрацію неабияких талантів, загаптованих у вишитих сорочках, сукнях, костюмах, – говорить очільник обласних депутатів Володимир Токар. - На жаль, цього року через карантин не можемо згуртуватися і вийти на вулицю, зробити спільне фото. Але кожен відзначає свято на робочому місці. Тож нехай цього дня у всіх буде сонячно і радісно на душі! Зичу всім радості, благодаті, натхнення!

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 травня 2020, 17:20

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради