Володимир Токар привітав колектив і керівництво АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» з 30-ю річницею підприємства

16 травня одне з найпотужніших підприємств Сумщини, яке відоме не лише в Україні, а й далеко за її межами, відзначило своє 30-річчя.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро привітав енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» з цією датою голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» постійно розвивається і розширюється. Тут створені відповідні умови для залучення інвесторів з метою розвитку великих потужностей. Для багатьох молодих людей робота у цьому професійному колективі є справжнім стартапом для подальшого професійного росту та самореалізації. 30 років біографії стали для компанії часом не лише стрімкого розвитку підприємства, потужного лідерського зростання, а й свідомої активної участі у благодійності», - наголосив голова Сумської обласної ради.

Відомо, що АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є партнером Благодійного фонду «ТЕХНОЛОГІЯ». В рамках діяльності Фонду основні кошти спрямовуються на ремонт дитячих лікувальних установ і закупівлю обладнання, фінансову підтримку дитячих будинків та інші соціальні програми.

Голова обласної ради подякував беззмінному керівнику АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» Володимиру Зайцю за довіру зарубіжних інвесторів до Сумщини, створення робочих місць, наповнення бюджету, розвиток соціальної сфери та благодійність.

Усьому колективу підприємства Володимир Токар побажав в наступних десятиліттях своєї біографії працювати ще з більшою енергійністю, самовіддачею, результативністю. А ще – міцного здоров’я, мирного неба та впевненості в тому, що завтрашній день буде позитивним.

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 травня 2020, 14:31

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради