telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Білопільська ОТГ визначилася з основними пріоритетами розвитку до 2027 року

Ними стали згуртованість громади, місцевий економічний розвиток, безпечне та комфортне проживання та розвиток людського капіталу. Пріоритети були визначені на основі опитування мешканців ОТГ, а також попередніх напрацювань.

Про це стало відомо під час проведення онлайн робочої групи з розробки стратегії розвитку Білопільської ОТГ, підготовка якої супроводжується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

«Кожен напрямок має свої операційні цілі та завдання. Останніх загалом визначили аж 68. Наступним кроком стане наповнення кожного з них конкретним проєктом», - повідомив радник з питань регіонального розвитку Григорій Стариков.

За його словами, мешканці громади можуть подавати до міської ради свої ідеї проєктів для втілення їх в межах стратегії розвитку громади.

Всі попередні напрацювання, а саме опитування мешканців громади, swot-аналіз, презентація пріоритетів розвитку, Білопільська міська рада надасть для вивчення, зауважень та пропозицій всім членам робочої групи.

За інформацією Білопільської міської ради, наразі готується відповідне розпорядження міського голови. Сам документ - стратегія розвитку, також буде винесений на громадське обговорення та депутатські комісії по завершенню його розробки.  Міська рада закликає всіх мешканців максимально долучитись своїми ідеями та пропозиціями до формування стратегії розвитку громади до 2027 року.

«Стратегія розвитку – це інструмент розподілу державних і недержавних коштів на пріоритетні напрями. В 2020 році закінчується попередній цикл планування і наступні, державна та обласна стратегії розвитку, будуть розраховані до 2027 року», - підсумувала керівниця Сумського РО Марина Лобова.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top