telegram Facebook Twitter Youtube

До 75-річчя з Дня Перемоги у Сумах поклали квіти до пам’ятників полеглим воїнам

Сьогодні, 9 травня, у Сумах керівники області та міста, депутати і військові вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни. Ювілейний, 75-й День Перемоги пройшов із дотриманням усіх карантинних заходів і без ветеранів. Їх напередодні і у день свята вітали вдома.

Усіх загиблих у роки Другої світової війни згадали хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятників Скорботній матері, воїнам Війська Польського, Меморіалу «Героям Слава», пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Меморіального комплексу «Вічна Слава».

Для голови Сумської обласної ради Володимира Токаря День Перемоги – особливе свято. Його батько, полковник, ветеран Великої Вітчизняної війни пройшов усю війну від самого початку. Під час визволення Кенігсбергу був поранений. День Перемоги зустрів у госпіталі, з якого його виписали лише у листопаді 1945 року.

«Ми не маємо морального права забувати День Перемоги, бо десятки мільйонів людей віддали свої життя за те, щоб на нашій землі був мир. Мій батько розповідав: «Я перший раз плакав 9 Травня, коли до палати зайшла медсестра і сказала: «Братці, війна закінчилася!». Я – син свого батька і завжди шануватиму День Перемоги», - поділився Володимир Токар.

Він подякував ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-афганцям і учасникам АТО за те, що вони захищали і захищають нашу землю.

 

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення