telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Державна субвенція буде спрямована на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я Сумщини

Саме таке рішення підтримали депутати обласної ради на засіданні бюджетної комісії, обговорюючи зміни до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік.

Так, на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я Сумщини передбачено збільшити обсяг бюджетних призначень загального фонду обласного бюджету на загальну суму 7 508 546 гривень. У тому числі на спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу населенню - 7 077 058 гривень.

Оскільки у першу чергу має бути забезпечена виплата заробітної плати з нарахуваннями медичним працівникам за квітень 2020 року, то передбачено на ці цілі 5 563 508 гривень для КНП СОР "Обласна клінічна спеціалізована лікарня", 909 220 гривень - КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького», 242 890 гривень для КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр». Обласний діагностичний центр у місті Шостка отримає на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам за квітень 2020 року 188 598 гривень.

Разом з тим 346 105 гривень буде спрямовано на виплату доплат за березень 2020 року медичним та іншим працівникам, що безпосередньо були зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню, лікуванні пацієнтів із гострої респіраторної хвороби COVID-19, cпричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Ці додаткові кошти отримають медики Кролевецького району, Бочечківської сільської, а також Сумської, Конотопської та Охтирської міських ОТГ.

Ще 199 446 гривень передбачено на виплату доплат за березень 2020 року медичним та іншим працівникам і медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького. які також безпосередньо зайняті лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та у ліквідації епідемії, пов’язаною з цією хворобою.

Не залишилося без уваги депутатів і фінансування оглядів водіїв з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Зокрема виділено 322 355 гривень для КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» та 82 529 гривень, за пропозицією заступника голови обласної ради Тетяни Головко, для Обласної клінічної спеціалізованої лікарні в м. Ромни. На ці ж цілі буде передано й місцевим бюджетам області 648 826 гривень.

Обговорюючи зміни до бюджету, і заступник очільника обласного парламенту Тетяна Головко, і депутати, і представники відповідних структур облдержадміністрації зійшлися на думці, що всі, а профільні насамперед, медичні заклади мають чималі проблеми з фінансуванням, які на місцевому рівні не завжди вдається вирішити. Тим більше з початком другого етапу медреформи на фоні світової пандемії відкрилася низка додаткових непростих, непередбачуваних питань. Посадовці, місцеві обранці їх добре знають, тож готові шукати додаткові резерви поповнення обласної казни, пропонуючи, наприклад, чергову оптимізацію закладів освіти, інших галузей. Постала необхідність знову звернутися до профільного відомства, керівництва держави за допомогою, аби заклади охорони здоров’я Сумщини працювали і надавали громадянам належну медичну допомогу.

Підсумовуючи результати засідання, голова постійної комісії Микола Березін від імені колег звернувся до керівництва та підрозділів ОДА з проханням неухильно і вчасно реагувати на прийняті рішення профільної комісії, спрямовані на поліпшення життєдіяльності регіону, які часом, на жаль, залишаються без розгляду.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2020, 12:58

Документи облради

Go to top