telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

БФ «Бізнес - місту» передав обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні

Благодійний фонд «Бізнес – місту» передав першу частину медичного обладнання для Сумської обласної дитячої лікарні, яку оплатила одна із компаній-членів Асоціації платників податків у Сумській області.

Загалом для лікарні закупили та оплатили обладнання на суму 49 930 грн, а саме:

- 10 гладкостовбурних дихальних систем з обігрівом та вологозбірником;

- 53 дитячі кисневі маски високої концентрації;

- 1200 дитячих зондів для ентерального харчування різних розмірів;

- 1700 катетерів-відсмоктувачів оротрахеальних;

- 490 ендотрахеальних трубок з манжетою та без манжети різних розмірів.

Окрім цього кілька підприємств, які входять до Асоціації, придбали кисневе обладнання для обласної інфекційної лікарні ім. З.Й. Красовицького та для обласної дитячої лікарні на загальну суму 149 988, 78 грн.

Серед придбаного обладнання: кисневі маски для дорослих для забезпечення високої концентрації кисню з кисневою трубкою, дитячі кисневі маски високої концентрації, фільтри дихальні вірусо-бактеріальні, ендотрахеальні трубки, провідники для заміни ендотрахеальних трубок, дихальні системи гладкостовбурні з обігрівом та вологозбірником, катетери-відсмоктувачі, дитячі зонди для ентерального харчування та ін.

Нагадаємо, станом на 30 квітня за весь час пандемії коронавірусу в Україні, на Сумщині зафіксовано 102 випадки захворювання на COVID-19.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми було зафіксовано 10 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 21, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 8, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 4, Глухівський район – 2.

Наразі від COVID-19 на Сумщині одужали 57 людей, 4 – померли.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top