telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумчани сприятимуть розробці ліків від COVID-19

У Сумському обласному центрі служб крові тестуватимуть бажаючих на антитіла до COVID -19.

У зв’язку з цим запрошують на здачу аналізів осіб, які перехворіли на коронавірус, які контактували з тими, хто перехворів на COVID -19 та осіб, які за останні 3 місяці перехворіли запаленням легень, ГРВІ, ГРЗ. Головна умова – Ви маєте почувати себе добре не менш ніж останні 2 тижні.

Пандемія коронавірусу COVID -19 має дуже тяжкі наслідки як для населення багатьох країн, так і для світової економіки, цілі сфери якої фактично зруйновано. Щоб зупинити пандемію та мінімізувати її негативний вплив, світові фармацевтичні лідери вже почали розробку препаратів для лікування COVID -19 та профілактики його ускладнень. Ці препарати зменшуватимуть вірогідність важкого перебігу захворювання та летальних наслідків – відтак, коронавірус стане набагато меншою загрозою для громадян похилого віку та тих, хто має супутні захворювання.

В Міжнародний Альянс компаній, що спеціалізуються на виробництві препаратів із плазми крові наряду з такими компаніями, як Takeda та CSL, Octapharma, Biotest, BPL, LFB, Sanquin, GreenCros, ADMA Biologics, увійшла й українська компанія Біофарма – лідер у Східній Європі та країнах СНД. Як повідомив президент компанії Костянтин Єфименко, метою Альянсу є поєднання зусиль заради розробки гіперімунного імуноглобуліну для ефективного лікування COVID-19. Зокрема, фармацевтичні лідери вестимуть заготівлю плазми від донорів, які подолали коронавірус, вироблятимуть імуноглобулін з високими титрами антитіл до COVID-19, та розроблятимуть програми лікування із застосуванням імуноглобуліну.

В Німеччині та деяких регіонах США вже розпочато тестування всіх громадян на антитіла до COVID-19. Адже багато хто переніс вірус без симптомів, і цілком можливо – до офіційного оголошення про пандемію. А тому плазма цих людей містить життєво важливі для хворих антитіла, про що самі громадяни можуть і не знати.

В Сумському обласному центрі служби крові, інвестором якого є Біофарма, традиційно застосовується найкращий і найсучасніший світовий досвід. І цього разу наш центр також входитиме до авангарду світових досліджень у напрямку розробки гіперімунного імуноглобуліну. Завдяки Біофармі Україна має необхідний науковий та виробничий потенціал для виробництва ліків від COVID-19, і перший крок до цього – заготівля плазми з антитілами до коронавірусу, яка невдовзі проводитиметься у Сумах.

Телефон для довідок 066 009 11 10.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top