telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сім об’єднаних громад Сумщини взяли участь в онлайн-марафоні з просторового планування та земельних питань

Консультував громади Олександр Гнітецький, експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою».

Мета марафону – персональні консультації ОТГ, обговорення конкретних практичних питань, що виникають у діяльності органів місцевого самоврядування та надання об’єднаним громадам консультативної допомоги в їх вирішенні.

«Персональні онлайн– консультації – це цікавий  формат зустрічі тет-а-тет з представниками ОТГ. У них є можливість поділитися своїми особистими проблемами, які можливо, вони не озвучували б під час заходу за участю багатьох громад», - зазначив Олександр Гнітецький.

Питання, що найбільше цікавили представників ОТГ - інвентаризація земель, проведення аукціонів, оренда водойм, невитребуваних паїв, нормативно-грошова оцінка земельних ділянок, розробка містобудівної документації, оренда сільськогосподарських земель.

Як повідомив голова Краснопільської ОТГ Юрій Яремчук, основними напрямками роботи громади в сфері земельної політики є питання ефективного використання земельного фонду Краснопільської ОТГ, з метою наповнення та збільшення дохідної частини селищного бюджету.

«Наразі селищною радою ведеться робота по аналізу стану використання земельних ділянок на підпорядкованій території, з подальшим виготовленням технічної документації на земельні ділянки, які потім будуть виставлені на аукціон для подальшої передачі в оренду», - коментує голова.

За словами Олександра Гнітецького, Миколаївська ОТГ Білопільського району – це громада, яку можна брати за приклад у застосуванні інформаційних систем. Громада закупила та впровадила програму для обліку та інвентаризації земель «GIS – 6» та надала доступ до неї всім своїм старостинським округам: «Поки інші громади питають чи потрібно, є такі громади як Миколаївська, що вже попереду», - підсумовує експерт.

Загалом, командою Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» протягом дня було організовано сім персональних консультацій, у яких взяли участь представники Шалигинської ОТГ, Краснопільської ОТГ, Миколаївської ОТГ Сумського району, Білопільської ОТГ, Охтирської ОТГ, Кролевецької ОТГ та Миколаївської ОТГ Білопільського району.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 квітня 2020, 08:50

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top