telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

На Сумщині триває інформаційна кампанія щодо протидії коронавірусній інфекції

На території об’єднаних територіальних громад Сумської області триває інформаційна кампанія, яку проводить Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Центром громадського здоров’я України.

Понад 14 тисяч газет, 1,2 тисяч постерів та 3,2 тисячі листівок, що містять роз’яснювальну інформацію щодо вірусу, були розіслані у 28 сільських та селищних об’єднаних громад Сумщини.

За словами керівниці Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марини Лобової, мета зазначених інформаційних матеріалів – їх розповсюдження серед населення, особливо серед найбільш вразливих верств– пенсіонерів, а також серед громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону.

Інформаційні постери громади розміщають у місцях, які все ще відкриті для відвідання громадян. Мова йде про продуктові магазини, аптеки, дошки об’яв, поштові відділення та відділення банків тощо.

Також, як підкреслила Марина Лобова, матеріали першочергово направлені у сільські та селищні ОТГ. Натомість, Програма U-LEAD продовжує працювати над іншими можливими напрями підтримки. І ми щиро бажаємо всім здоров'я.

За інформацією Комишанської ОТГ, інформаційні матеріали розповсюджувалися у громаді за допомогою соціальних працівників, поштарів та завідувачів клубів.

Краснопільська ОТГ залучила також і депутатів селищної ради. Інформаційні матеріали були розміщенні в ЦНАПі та по старостах. Новослобідська ОТГ повідомила про розміщення матеріалів на дошках об’яв та у продуктових магазинах.

«Такого формату листівок з роз’яснювальною інформацією в нашій громаді ще не було. Всі ці плакати, газети та пам’ятки легко сприймаються населенням, адже мають структуровану потрібну інформацію. Ми розповсюдили їх по всіх наших 9-ти старостатах, об’єктах соціальної сфери. Це корисна інформаційна компанія у такий складний для країни час», - зазначив Роман Бублик голова Чернеччинської ОТГ.

Загалом в Україні 500 000 газет, 100 000 листівок та 45 000 постерів відправлені до 849 об’єднаних територіальних громад, щоб підвищити обізнаність жителів громади про боротьбу з коронавірусною хворобою, а особливо тих, хто найбільш уразливий та не має відповідного доступу до такої інформації.

Матеріали розроблені Центром громадського здоров’я України спільно із Програмою ULEAD з Європою.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Документи облради

Go to top