telegram Facebook Twitter Youtube

Підвищення кваліфікації педагогів Сумщини за дистанційною формою навчання

У зв’язку з карантинними заходами та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, науково-педагогічні працівники комунального закладу  Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вдало здійснюють виконання освітніх програм  курсів  підвищення кваліфікації педагогів виключно шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Близько тисячі керівних і педагогічних кадрів та навчально-допоміжного персоналу в галузі освіти Сумщини пройшли онлайн-реєстрацію на квітневі курси підвищення кваліфікації.

У перший тиждень роботи курсів (06-10 квітня) в дистанційному режимі зараховано та проведено навчання з 152 педагогічними працівниками, серед яких:

  • заступники директора з навчально-виховної роботи (усіх спеціальностей) – 34 педагоги;
  • викладачі фізичної культури, керівники спортивних гуртків – 17 педагогів;
  • учителі музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» – 26 педагогів;
  • учителі фізики, математики, астрономії – 29 педагогів;
  • вихователі закладів дошкільної освіти – 46 педагогів.

Робота курсів здійснюється з використанням системи MOODLE та Microsoft Teams у режимі відео-(аудіо-) конференції з можливістю роботи зарахованих слухачів разом з викладачами інституту у спеціально створеному віртуальному освітньому середовищі. Інструменти дистанційної роботи, які використовуються в ході навчання, дозволили створити онлайн-аудиторії та об’єднати навчальні матеріали для зручної реалізації освітніх програм курсів підвищення кваліфікації для освітян Сумської області.

Протягом карантину в КЗ СОІППО продовжується також виконання освітніх програм підготовки магістрів, у формі вебінарів (відповідно до плану проведення методичних семінарів) здійснюється методична робота та забезпечено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників інституту.

Дотримуючись обмежувальних заходів, науково-педагогічні та педагогічні працівники інституту надають можливість неперервного навчання в КЗ СОІППО слухачам і студентам протягом карантину, створюючи усі умови для безпечного дистанційного отримання знань студентами та підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, навчально-допоміжного персоналу в галузі освіти області. 

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення