Актуальні питання для ОТГ: Як фінансувати профілактичні та протиепідемічні заходи в умовах карантину та проводити дистанційні сесії

Зазначені питання обговорювали під час онлайн-консультації команди Сумського РО Програми U-LEAD з Європою з фахівцями Новослобідської селищної ради.

«Питання фінансування профілактичних та протиепідемічних заходів в умовах карантину наразі є актуальним для ОТГ. На порядку денному проведення дезінфекції, і виникає багато питань щодо оплати таких заходів. Ми можемо говорити про три способи проведення таких робіт: залучивши відповідний підрозділ санепідслужби, суб’єкти господарської діяльності, які мають на це відповідну ліцензію та самостійно, виконавши ряд умов» - зазначила радниця з муніципальних фінансів Сумського РО Ірина Алєєва.

Не менш актуальним, за словами радниці з питань децентралізації та місцевого самоврядування Тетяни Коробки, є питання проведення дистанційних пленарних засідань місцевих рад:

«Пленарні засідання місцевих рад, виконавчих комітетів, депутатських комісій можуть проводитися в режимі відео/аудіо конференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування. Все це згідно з Законом України від 30.03.2020 року №540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», - прокоментувала радниця.

Також під час консультації обговорювали питання створення Центру надання соціальних послуг шляхом реорганізації закладів, що надають соціальні послуги.  Розглядали й моделювання фінансових ризиків сільського бюджету у зв’язку із внесеними змінами до Податкового кодексу України, а саме в частині надходжень до сільського бюджету, розглянули дії для недопущення втрат місцевих бюджетів.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради