telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Обласні депутати підтримали запит до міського голови Сум щодо організації безкоштовного підвезення медиків до роботи

Під час пленарного засідання сесії Сумської обласної ради Олександр Стрельченко звернувся з депутатським запитом до міського голови Сум Олександра Лисенка щодо організації безкоштовного підвезення медиків до місця роботи транспортом КП «Електроавтотранс».

Він підкреслив, що містяни складають на «відмінно» іспит на людяність в умовах карантину: «підвези медика до роботи, розвези харчі самотнім пенсіонерам, поший захисну маску, зроби вдома антисептик». Відповідальний бізнес також готовий підставити плече: в Одесі, Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці – в усіх українських містах, де працює один з популярних онлайн-сервісів замовлення таксі, МОЗ домовилося про 10 тисяч безкоштовних поїздок для лікарів. У Сумах фонд «Бізнес – місту» буде розвозити медиків.

«А що ж Сумська міська влада? Читаємо на офіційній сторінці у Фейсбук КП СМР «Електроавтотранс»: «спецрейси, що здійснюють довезення до місця роботи, платні відповідно до чинного тарифу (4 грн)». Шановний пане міський голово! Невже 40 гривень з рейсу (в салоні – не більше 10 людей) є бюджетоутворюючими для міста?!» – запитує Олександр Стрельченко у мера Сум.

Голова обласної ради Володимир Токар сказав, що він особисто переговорить із Олександром Лисенком. «Якщо місто не зможе винайти кошти, ми знайдемо гроші, аби лікарів підвозити безкоштовно», - пообіцяв Володимир Токар.

Депутати запит свого колеги підтримали.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Документи облради

Go to top