telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ОТГ Сумщини вивчали питання управління проектним циклом та брендування територій

Тема семінару - розбудова спроможності: «Управління проєктним циклом». Над нею 13 березня працювали 25 фахівців з ОТГ Сумщини спільно з радником з питань регіонального розвитку Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Григорієм Стариковим.

За словами Марини Лобової, керівниці Сумського РО, метою організації семінару є формування усвідомленого сприйняття зв’язку стратегії розвитку, брендування та проєктної діяльності в учасників заходу, а також ознайомлення учасників з актуальними змінами в роботі ДФРР, інфраструктурної субвенції та підготовкою заявок на конкурс секторальної бюджетної підтримки за кошти ЄС.

На семінарі представники ОТГ обмінювалися кращими практиками щодо реалізованих проєктів, розглядали специфіку громадських бюджетів, як інструментів розвитку ОТГ та спільно напрацьовували ідеї для можливих спільних проєктів.

Були розглянуті і питання брендування громад, як інструмента розвитку та інструменти для ефективної організації проєктної діяльності в органах місцевого самоврядування на прикладах Сумської та Тростянецької ОТГ. Говорили про  планування та проектний цикл, як співвідноситься стратегія розвитку громади та проекти, як правильно проаналізувати ситуацію, потреби, визначити проблеми, ідентифікувати зацікавлені сторіни, побудувати дерево проблем та дерево цілей.

Також працівниками Сумської міської ради була презентована, як приклад для інших, стратегія розвитку Сумської ОТГ до 2030 року та брендбук міста Суми, - повідомив Григорій Стариков.

Захід організувала команда Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top