telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат хоче знати, чому глухівські медики не отримають плати за свою роботу

Депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва – глухівчанка. Отож усі проблеми рідного міста і земляків сприймає, як особисті. Ось і на 33 сесії обласної ради порушила питання щодо несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам КНП «Глухівська міська лікарня».

Медики поскаржилися своєму обранцю з приводу того, що під кінець лютого вони ще не мали авансу, хоча згідно з законодавством і колективним договором, заробітна плата має виплачуватися двічі на місяць. Відтак люди мають заборгованість з оплати за комунальні послуги, не можуть повноцінно утримувати сім’ї. Особлива проблема виникає, коли подружжя обоє медики.

18 лютого відбулася сесія Глухівської міської ради, де депутати мали б прийняти Комплексну Програму «Здоров’я глухівчан на 2020-2024 рр.». На жаль, у документі не було жодного посилання на кошторисні витрати і депутати не підтримали його. В. о. міського голови пані Демішева заявила, що без прийняття Програми грошей не буде.

Проблема існує не лише з виплатою медикам заробітної плати, а й з проплатою пільгових рецептів інсулінозалежним особам тощо.

Депутат Марія Коняєва звернулася до правоохоронних органів з проханням перевірити озвучені нею факти. Депутатський запит було підтримано одностайно.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2020, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top